KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affischer 14088336
nr 1408 8336
Affischer
2 st, Ryssland. Litografiska affischer. Signerade, Moskva 1969. Bladets mått: 58x76cm, oramad, oramade lösa blad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:19:37
15/7 19:34:16